Kolekcjonerstwo pieczęci (cz. 1)


    Dewizą Sigillarium.pl jest dzielenie się wiedzą i wzajemne wspieranie w realizowaniu swoich pasji. Dlatego w związku z licznymi pytaniami, które do nas trafiły, dotyczącymi różnych aspektów kolekcjonowania pieczęci, postanowiliśmy przygotować ilustrowany poradnik dla kolekcjonerów. Składa się on z dwóch części i został opublikowany w październikowym i listopadowym „ODKRYWCY”.

Poradnik nosi tytuł „Niezwykły świat pieczęci”. Odpowiada na wiele pytań i porusza kwestie zasygnalizowane w przesłanej do nas korespondencji, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że zawarte w tekście odpowiedzi i przemyślenia, którymi się dzielimy, będą przydatne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kolekcjonerów, a także zainicjują szerszą wymianę poglądów, przy wykorzystaniu dostępnych kanałów komunikacji (np. Facebook, telefon, czy poczta elektroniczna).

ZAPRASZAMY do zapoznania się z tekstem części 1 poradnika. Jednocześnie gorąco zachęcamy naszych czytelników do przekazania własnych przemyśleń i komentarzy w tym zakresie.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!