Kolekcjonerstwo pieczęci (cz. 1)


    Dewizą Sigillarium.pl jest dzielenie się wiedzą i wzajemne wspieranie w realizowaniu swoich pasji. Dlatego w związku z licznymi pytaniami, które do nas trafiły, dotyczącymi różnych aspektów kolekcjonowania pieczęci, postanowiliśmy przygotować ilustrowany poradnik dla kolekcjonerów. Składa się on z dwóch części i został opublikowany w październikowym i listopadowym „ODKRYWCY”.

Poradnik nosi tytuł „Niezwykły świat pieczęci”. Odpowiada na wiele pytań i porusza kwestie zasygnalizowane w przesłanej do nas korespondencji, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że zawarte w tekście odpowiedzi i przemyślenia, którymi się dzielimy, będą przydatne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kolekcjonerów, a także zainicjują szerszą wymianę poglądów, przy wykorzystaniu dostępnych kanałów komunikacji (np. Facebook, telefon, czy poczta elektroniczna).

ZAPRASZAMY do zapoznania się z tekstem części 1 poradnika. Jednocześnie gorąco zachęcamy naszych czytelników do przekazania własnych przemyśleń i komentarzy w tym zakresie.
2 thoughts on “Kolekcjonerstwo pieczęci (cz. 1)

  1. W trakcie poszukiwania w sieci potrzebnych informacji znalazłam ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Chcę podziękować za Twoje działania. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i często odwiedzał, by przejrzeć nowe rzeczy.

    1. Cieszymy się, że informacje są przydatne. Zapraszamy do ponownych odwiedzin.
      M & J

Comments are closed.

error: Content is protected !!