Kolekcjonerstwo pieczęci (cz. 2)


Prezentujemy drugą część poradnika dla kolekcjonerów pt. „ Niezwykły świat pieczęci”, który ukazał się w listopadowym Odkrywcy. Jest to kontynuacja porad i przemyśleń wynikających z naszego doświadczenia, a także z dyskusji prowadzonych w różnych gremiach kolekcjonerów. Z licznych kontaktów z naszymi użytkownikami wynika, że portal Sigillarium.pl staje się coraz bardziej rozpoznawalną platformą dzielenia się wiedzą, stanowiącą istotne wsparcie w realizowaniu sfragistycznych pasji.

ZAPRASZAMY do zapoznania się z tekstem części 2 poradnika. Podobnie jak w przypadku części pierwszej, liczymy na przekazanie nam przez czytelników swoich spostrzeżeń i komentarzy.  

4 thoughts on “Kolekcjonerstwo pieczęci (cz. 2)

  1. Trzeba mieć wytrwałość i wiarę we własne siły ten blog jest tego przykładem. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegos zdolny i osiągnać to za wszelka cenę!.

    1. To zasługa wszystkich osób, które skontaktowały się z nami i podzieliły ciekawymi informacjami dotyczącymi sfragistyki.
      Serdecznie dziękujemy i zachęcamy kolejne osoby do współpracy.

  2. Znalezienie tego bloga było dla mnie jak odkrycie skarbu – jego wysoka jakość treści, klarowna prezentacja i zaangażowanie w dostarczanie wartości dla czytelników sprawiają, że chcę spędzać tutaj godziny, wchłaniając każde słowo i czerpiąc inspirację do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego!

    1. Cieszymy się, że Sigillarium.pl motywuje i inspiruje naszych Czytelników. Taka idea była podwaliną przy uruchomieniu tego portalu. Zapraszamy jednocześnie do kolejnych odwiedzin, ponieważ ciekawych publikacji na pewno nie zabraknie. Pozdrawiamy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!